ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Moravskoslezský krajský přebor

Výběr kola
Zápasy 22. kola
Domácí Hosté
Sokol Dobroslavice 2374 6 : 2 2308 TJ Opava C
TJ Sokol Sedlnice B 2407 2 : 6 2470 TJ Spartak Bílovec
TJ VOKD Poruba C 2270 2 : 6 2364 KK Hranice
TJ Odry B 2466 8 : 0 2311 KK Minerva Opava B
TJ Sokol Bohumín C 2512 6 : 2 2508 TJ VOKD Poruba
Kuželky Horní Benešov 2643 7 : 1 2493 TJ Unie Hlubina B
Tabulka soutěže po 22. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Odry B 22 30
2. TJ VOKD Poruba 22 30
3. TJ Spartak Bílovec 22 28
4. TJ Unie Hlubina B 22 27
5. TJ Sokol Sedlnice B 22 26
6. KK Minerva Opava B 22 23
7. Sokol Dobroslavice 22 22
8. TJ Sokol Bohumín C 22 20
9. KK Hranice 22 18
10. Kuželky Horní Benešov 22 18
11. TJ Opava C 22 13
12. TJ VOKD Poruba C 22 9
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Stanislava Ovšáková 437,8
2. Pavel Marek 434,1
3. Anna LEDVINOVA 432,5
4. Vlastimil Kotrla 431,6
5. Petr Chodura 428,9
6. Jan Míka 427,8
7. Jan Žídek 427,2
8. Tomáš Binar 425,2
9. Petr Číž 423,6
10. Renáta Janyšková 423,3
11. Jiří Kratoš 422,9
12. Ivo Kovářik 422,2
13. Pavel Hrabec 421,7
14. Ladislav Petr 420,1
15. Jan Frydrych 419,9
16. Michal Bezruč 419,1
17. Petr Pavelka 419,1
18. Karel Ridl 418,8
19. Karel Škrobánek 418,4
20. Karel Šnajdárek 417,4
21. Vladimír Štacha 416,6
22. Martin Weiss 416,6
23. Martin Skopal 415,9
24. Petr Oravec 415,9
25. Rostislav Kletenský 415,9
26. Tomáš Král 413,7
27. Daniel Malina 413,2
28. Jaromír Martiník 412,4
29. Jiří Madecký 412,1
30. Filip Sýkora 411,8
31. David Binar 411,8
32. Václav Rábl 410,4
33. Zdeněk Mžik 410,3
34. Ondřej Gajdičiar 410,1
35. Milan Pčola 409,8
36. David Juřica 408,9
37. Jan Strnadel 408,8
38. Martin Třečák 408,7
39. Martin Koraba 406,9
40. Pavel Plaček 406,3
41. Rostislav Bareš 406,0
42. Daniel Ševčík 405,3
43. Jan Chovanec 404,5
44. František Opravil 402,3
45. Jaroslav Klus 402,3
46. Karel Kuchař 402,0
47. Jana Frydrychová 401,9
48. Radmila Pastvová 401,6
49. Václav Kladiva 401,3
50. Jana Tvrdoňová 401,2
51. Jan Stuś 400,3
52. Pavel Krompolc 399,7
53. Rudolf Tvrdoň 399,0
54. Roman Grüner 398,9
55. Petr Frank 397,2
56. Zdeněk Štohanzl 397,1
57. Michaela Tobolová 397,1
58. Barbora Vichová 396,8
59. Václav Bohačík 396,5
60. David Schiedek 394,5
61. Stanislav Sliwka 393,8
62. Miroslav Procházka 392,3
63. Josef Hajek 391,8
64. Antonín Fabík 390,3
65. Jan Král 389,4
66. Lukáš Trojek 388,7
67. Renáta Smijová 386,1
68. Jiří Terrich 384,8
69. Radim Bezruč 383,4
70. Helena Hýžová 382,4
71. Alfréd Hermann 381,1
72. Zdeněk Štefek 374,8
73. Jaroslav Ledvina 372,7
74. Zdeňka Terrichová 367,4
Milan Zezulka 442,6
Jaroslav Chvostek 419,7
Jana Martinková 417,5
Klára Tobolová 413,3
Zdeněk Hebda 413,2
Lumír Kocián 399,0
Libor Veselý 395,6
Jana Martiníková 386,9
Marek Číž 382,1
Karel Vágner 373,1
Petr Wolf 462,0
Slawomir Holynski 456,0
Gabriela Beinhauerová 440,0
Michaela Černá 432,0
Adéla Sobotíková 428,0
Jan Kořený 426,5
Lukáš Modlitba 424,8
Richard Šimek 417,5
Jaroslav Lakomý 409,0
Lucie Bogdanowiczová 408,0
Miroslava Ševčíková 404,0
Antonín Žídek 403,8
Mariusz Gierczak 400,0
Rostislav Klazar 392,3
Ladislav Míka 387,0
Stanislava Ovšáková 385,1
Ladislav Štafa 385,0
Rudolf Riezner 384,0
Josef Schwarz 382,7
Jaroslav Brázda 382,4
Oldřich Tomečka 380,5
Martin Juřica 380,4
Dana Lamichová 379,3
Martin Koraba 379,0
Markéta Poloková 376,0
Milan BINAR 374,5
Tibor Kállai 374,3
Jiří Číž 372,4
Vladislav Kobelár 371,0
Roman Škrobánek 362,3
Petr Schwalbe 360,5
Jiří Novák 357,0
Marta Andrejčáková 352,0
Pavel Jašek 349,0
Vilibald Marker 348,0