ČKA

Výsledkový servis České kuželkářské asociace

Okresní přebor Ostrava

Výběr kola
Zápasy 11. kola
Domácí Hosté
TJ Unie Hlubina D 2412 6 : 2 2362 TJ VOKD Poruba B
TJ Michálkovice B 2401 5 : 3 2346 TJ Unie Hlubina E
TJ Sokol Bohumín E 2439 7 : 1 2204 SKK Ostrava D
SKK Ostrava C 2352 7 : 1 2134 TJ Sokol Bohumín F
TJ Unie Hlubina C 2398 3 : 5 2462 TJ Sokol Bohumín D
Tabulka soutěže po 11. kole
# Družstvo Zápasy Body
1. TJ Sokol Bohumín E 11 19
2. SKK Ostrava C 11 16
3. SKK Ostrava D 11 14
4. TJ VOKD Poruba B 11 11
5. TJ Unie Hlubina C 11 10
6. TJ Unie Hlubina D 11 9
7. TJ Sokol Bohumín D 11 8
8. TJ Michálkovice B 11 8
9. TJ Sokol Bohumín F 11 8
10. TJ Unie Hlubina E 11 7
Tabulka průměrů jednotlivců
# Jméno Průměr
1. Jiří Koloděj 424,3
2. Daniel Dudek 420,8
3. František Oliva 420,3
4. Vojtěch Zaškolný 414,9
5. Lukáš Modlitba 414,4
6. Jaroslav Klekner 414,1
7. Martin Futerko 413,8
8. Miroslav Heczko 408,4
9. Lubomír Richter 407,5
10. Jaroslav Kecskés 406,0
11. Miroslav Futerko 402,7
12. Miroslava Ševčíková 402,1
13. Michaela Černá 401,4
14. Rudolf Riezner 399,2
15. Daniel Herák 398,9
16. Zdeněk Zhýbala 397,8
17. Jaroslav Hrabuška 397,0
18. Miroslav Paloc 397,0
19. Jiří Břeska 396,6
20. Rostislav Sabela 395,9
21. Libor Pšenica 395,6
22. Jaroslav Čapek 395,2
23. Lubomír Jančar 394,3
24. Jan Petrovič 391,3
25. Josef Paulus 391,0
26. Martin Ferenčík 390,8
27. Günter Cviner 390,8
28. Miroslav Koloděj 390,2
29. Miroslav Futerko 389,7
30. Veronika Rybářová 389,5
31. David Zahradník 389,2
32. Andrea Rojová 388,6
33. Michal Borák 388,3
34. Martin Ševčík 387,7
35. František Deingruber 387,6
36. Ladislav Míka 387,6
37. Roman Klímek 387,2
38. Oldřich Stolařík 385,5
39. Pavlína Křenková 384,4
40. Petr Řepecký 383,9
41. Antonín Chalcář 383,8
42. Hana Zaškolná 382,9
43. Petr Jurášek 381,4
44. Hana Vlčková 381,4
45. Alena Koberova 379,0
46. Jan Ščerba 375,9
47. Libor Mendlík 375,8
48. Koloman Bagi 373,0
49. Ondřej Kohutek 371,8
50. Janka Sliwková 370,5
51. Zdeněk Franek 370,4
52. Karel Kudela 370,1
53. Ladislav Štafa 368,6
54. Markéta Kohutková 368,6
55. Pavel Rybář 368,5
56. Helena Martinčáková 366,8
57. Rostislav Hrbáč 366,3
58. Martin Gužík 366,1
59. Petr Lembard 364,4
60. David Mičúnek 361,3
61. František Sedláček 361,2
62. Vladimír Sládek 359,6
63. František Modlitba 358,8
64. Pavel Kubina 356,8
65. Michal Zatyko 353,8
66. Blažena Kolodějová 353,6
67. Vlastimil Pacut 349,3
68. Vojtěch Turlej 347,4
69. René Svoboda 346,0
70. Bohumil Klimša 345,7
71. Valentýn Výkruta 345,3
72. Radomíra Kašková 335,8
Oldřich Neuverth 380,8
Josef Navalaný 375,9
Michal Brablec 357,8
Jiří Toman 353,9
Karolina Chodurová 343,9
Lenka Raabová 405,0
Josef Jurášek 398,3
Radek Říman 396,0
Jaromír Schmidt 365,0
Radovan Kysučan 364,0
František Tříska 363,3
Bart Brettschneider 351,0
Vladimír Malovaný 348,0
Jáchym Kratoš 347,0
Vladimír Korta 339,7
Jiří Preksta 336,8
Vladimír Rada 297,0